Ściany – panele ścienne

Każdy lubi otaczać się przyjemnymi dla oka kolorami i materiałami, dlatego aranżujemy swoje wnętrza w taki sposób, aby czuć się w nich dobrze i swobodnie. Wygląd ścian stanowi swego rodzaju bazę dla wystroju całego wnętrza. Dekoracja ścian nie musi ograniczać się wyłącznie do pomalowania ich farbą albo położenia tapety. Równie atrakcyjnym sposobem na aranżację tej przestrzeni są panele ścienne.

W naszej ofercie znajdziesz panele ścienne wykonane z różnych materiałów, w wielu wzorach, kolorach i motywach. Kryterium doboru paneli determinuje rodzaj pomieszczenia. Do kuchni najlepiej postawić na panele odporne na wilgoć oraz liczne zabrudzenia, z kolei w przedpokoju sprawdzą się panele odporne na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne.

Panele ścienne Krono Original

Panele ścienne umożliwią szybkie odświeżenie wystroju wnętrza. Szeroki wybór różnych wzorów i kolorów pozwala na zakup takich, które będą idealnie pasować do całego wystroju. Postaw na panele ścienne imitujące drewno lub ozdobione dekoracyjnymi wzorami kwiatów czy kształtami figur geometrycznych i zyskaj aranżację, o jakiej od dawna marzyłeś.