Podłogi winylowe LVT

Jednym z najpopularniejszych materiałów na podłogi są panele. Kładzie się je w pokojach dziennych, dziecięcych, kuchniach, a nawet łazienkach. Do tej pory prym wiodły panele drewniane i laminowane, jednak od jakiegoś czasu można zauważyć wzrost popularności paneli winylowych.

W naszej ofercie znajdziesz podłogi winylowe LVT o różnych rozmiarach i kształtach, idealnie odwzorowujące wygląd i strukturę drewna lub kamienia. Panele tego typu cechuje wysoka odporność na wilgoć i wodę oraz uszkodzenia. Niektóre rodzaje oferowanych u nas paneli można układać na podłogach podgrzewanych. Wybrane panele można układać w standardowy sposób lub w jodełkę, jodłę francuską i inny dowolnie wybrany wzór.

Chcesz zobaczyć prezentowane w tej kategorii produkty na żywo? Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu stacjonarnego w Częstochowie, gdzie obejrzysz podłogi winylowe LVT, jak również dedykowane im akcesoria. Gwarantujemy fachową pomoc i doradztwo w doborze idealnych podłóg do Twojego domu. Czekamy na Ciebie!