Panele podłogowe

Rodzaj podłogi ma duży wpływ na charakter całego mieszkania. Każdemu zależy, by podłoga prezentowała się nienagannie pomimo upływu lat, a użytkowanie jej niosło za sobą wysoki komfort. Poszczególne rodzaje paneli podłogowych różnią się nie tylko wyglądem i trwałością, ale także ceną.

Oferujemy szeroki wybór paneli podłogowych wykonanych z różnych materiałów od topowych producentów takich jak Krono original, Balterio, Quick Step czy Berry Alloc. Znajdziesz u nas m.in. najczęściej wybierane panele winylowe, które są niezwykle ciche, odporne na uszkodzenia, trwałe i wodoodporne, ale nie tylko.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Częstochowie, gdzie będziesz mógł zobaczyć wszystkie rodzaje, wzory i kolory paneli podłogowych na żywo, co ułatwi Ci wybór takich, które spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem. Służymy fachową pomocą w zakupie paneli podłogowych i gwarantujemy doradztwo w zakresie doboru pasujących do nich akcesoriów takich jak listwy przypodłogowe. Czekamy na Ciebie!