Klamki

Nawet najpiękniejsze drzwi nie będą dobrze prezentować, jeśli klamka będzie źle dobrana. Klasyczne drzwi idealnie współgrają z tradycyjnymi klamkami o długich szyldach, z kolei urok nowoczesnych modeli podkreślają klamki o surowym, kwadratowym, prostokątnym lub okrągłym kształcie. Jeśli chodzi o kolor, najlepiej wybrać taki, który będzie dobrze komponował się nie tylko z kolorem drzwi, ale również kolorem ścian.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór klamek w różnych kształtach i kolorach od firm takich jak Domino, GAMET, Tupai czy Opta. Wszystkie prezentowane w tej kategorii klamki wykonane zostały z najwyższej jakości tworzyw, odpornych na ścieranie. Jeśli preferujesz stonowane kolory i subtelne aranżacje, postaw na klasyczne klamki, które nie będą się zbytnio wyróżniać. W przeciwnym razie klamki dobierz na zasadzie kontrastu.

Wybór klamek do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych będzie jeszcze łatwiejszy, jeśli zobaczysz prezentowane w tej kategorii modele na żywo. Odwiedź nasz sklep z klamkami w Częstochowie, gdzie obejrzysz naszą ofertę na żywo. Gwarantujemy fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy!